Megoldásra vár

Közvilágítás Teljes hiánya a nagy gondozatlan fák miatt!

Tisztelt Járókelő.hu!
A Farkasszőlő utca 62 - 64 -66 között található óriás diófák nincsenek visszavágva. Több vezetéket is érint ez . Nem csak a közvilágítást de jelen esetben ez az egyik legfontosabb. Olyan mint New York sötét utcájába menne be az ember. Félelmetes de leginkább nem biztonságos. Nem kivágni akarom a fákat mert kellenek. De legyenek kedvesek a közvilágítást ne hátráltassák. Legyen egy kis fény az éjszakában. Mint biztonságos közlekedés mint rálátást tekintve is. Betörőknek nagyon kedvező helyek, akár autólopás végett is.
Köszönöm segítségüket !
Kátyú jános

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Farkasszőlő u. 62

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    A következő helyszíni szemle során az említett fákat megnézzük és a szükséges faápolási munkákat elvégezzük.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Kátyú János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére