Megoldott

Nem működő, felfüggesztett lámpa

Budaprst, VI.ker. Hegedű u. 3. (szürke, erkélyes ház) előtt nem működik a függesztett utcai lámpa. Pont az erkély vonalában van.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Hegedű u. 3

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2020.07.02.-án kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Balog Judit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére