Megoldott

Bebillent

Bebillent a Telekomos fedlap a zebránál. Balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 151

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcsere megtörtént.
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Törött fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Magyar Telekom
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Beszakadt csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Borsó utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett akna fedlap.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szabolcs utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére