Megoldott

Autógumi a fa körül

Kérem, szíveskedjenek eltávolítani az autógumit a fa törzséről!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Péceli út 140

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00067133 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére