Megoldott

Kerek fedél

Torott, repedezett az aszfalt a Telekomos fedlapban a kerékpárúton.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 115

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcsere megtörtént.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére