Megoldásra vár

Kiszáradt fa a Tóth Kálmán utcában

Anonim Járókelő

A Tóth Kálmán utca 25-tel szembeni oldalon áll egy kiszáradt fa, szeretnénk kérni a pótlását! Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Tóth Kálmán u. 6

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Válasz a www.jarokelok.hu oldalról a 67122 számú bejelentésre.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Tóth Kálmán utca 25. előtt található kiszáradt fa kivágását megrendeltük a kerület közterületeit fenntartó Feszo...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IX. kerület"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betegeskedő fa?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hurok utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leszakadt fa ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Dési Huber utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére