Megoldott

Kiszáradt/beteg? bokrok a Haller utcán

Anonim Járókelő

A Haller utcán a Nagyvárad tértől a jobb oldalon hosszan magas, nagy sövény húzódik a járda mentén.
A bokrok úgy néz ki, megbetegedhettek, egyetlen zöld levél nincsen rajtuk, szárazak az ágaik. Ami levél kihajtott trajtuk, az is elfehéredve, leszáradva lóg. Attól tartok ez már menthetetlen lehet. Az eltávolításán felül, jó lenne, ha lehetne pótolni is. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Haller u. 78

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes gondoskodik a kezeléséről.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX. ker. Haller utca 68-80. számú épületek előtti nyári orgona sövény közel 40 fm hosszú, nem tervezzük a cseréjét. Ősszel visszaifjítjuk és amennyiben tavasszal kihajt, akkor l...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "IX. kerület"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00067120 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betegeskedő fa?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hurok utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leszakadt fa ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Dési Huber utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére