Megoldásra vár

Üres fahely

Anonim Járókelő

A Fővám téren a Szabadság híd mellett az egyik fahely üres, szeretnénk kérni a pótlást. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fővám tér

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00067117 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Facsemeték gondozása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lelogo faagak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: István Nagy
    0903-Corvinus Egyetem (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére