Megoldott

Kopott Matáv fedlap

Tisztelt Telekom!
A Laufenauer és Ibrahim utca sarkán található régi Matáv feliratú fedlap kellően kopott.
Kérném lehetőségükhöz mérten cseréljék.
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ibrahim u. 17b

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Pál András visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcserére kiadva.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kopott fedlappár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Ercsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére