Válaszra vár

Sérült fedlap

Tisztelt Illetékes!
Laufenauer utcában a kollégium vonalában található egy sérült fedlap. Hiányzik egy darabja.
Kérem pótolják ki ha lehetséges.
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Laufenauer u. 7

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére