Megoldatlan

Az utca teljes szélességében elparkolva

Az utca közepén parkolnak az autók, a 3 métert nem hagyják meg a forgalomnak, ezzel elállva a forgalmat. (Szabadság tér)
Csak kerékpárosoknak (lenne) amúgy járható az út, de a szabálytalan parkolás miatt nem járható.
Érdekelne, ha az Alkotmány utca közepére leparkolnánk 30 biciklit, akkor azt hagynák-e? :- ))

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szabadság tér 15

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Gyergyói Mihály hozzászólt a bejelentéshez.

    Az út közepére parkolás máig is mindennapos.
    Érdekelne, hogy ha a kocsiforgalom közepére állna le egy biciklista, akkor azt tűrnék-e olyan hosszan az autóvezetők, mint ahogyan a kerékpáros-átjáró köz...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés nevét ""Biciglizőknek így is jó lesz?" Az utca teljes szélességében elparkolva, ezzel elállva a forgalmat. (Szabadság tér)"-ról "Az utca teljes szélességében elparkolva"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    járdára parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Diron István
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet
    Bárczy István utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Semmelweis utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére