Megoldásra vár

Elhanyagolt park

A XIII. kerületben a Vízi világbajnokságra elkészített –– a Moszkva sétány - Árpád híd - Árpád hídi lehajtó - a Duna Tower irodaház felé az átjáró - és az ELMŰ sportpálya által határolt ––parkosított rész elképesztően elhanyagolt állapotban van. Elgazosodott, szemetes, a kukákat nem ürítik, az irodaház felé az átjáró szemétlerakóként működik.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Moszkva sétány

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére