Megoldott

Kirakott lomok

Fotelek, szekrény és TV a Damjainich utcában.
Kérnénk elszállításukat.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 25

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez gyors volt, ma el is vitték.
    Köszi!
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kirakott matrac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Koszos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére