Megoldott

Nincs közvilágítás

VIII. Tömő utca egy részén (Balassa utca és Füvészkert utca között) hetek óta (több mint 2 hete) nincs közvilágítás. Már kétszer jeleztem az ELMŰ-nek, azóta sincs változás. Közterület-felügyelet szintén csak jelezni tudja, sürgetni nem. Egyik illetékes hatóságnak se tűnt fel, hogy a térfigyelő kamerán semmit se látni, mert az utcának ezen a részén sötét van?

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Tömő u. 50

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2020.07.20.-án kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2020.08.02.-án kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére