Megoldatlan

Kopott padok

Anonim Járókelő

A Szabadság hídtól délre eső részen levő hosszú padsor festést/felújítást igényelne. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fővám tér 8

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan"
  • P Zs hozzászólt a bejelentéshez.

    A padok ugyan olyan állapotban vannak
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos eddig még nem történt semmi
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Monday, October 5, 2020 6:07 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    S...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 85154 /2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztálya részére.

    Tisztel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésében jelzett padok fővárosi tulajdonú területen vannak, szíveskedjen kérelmét az ugyfelszolgalat@budapest.hu címre megküldeni.

    Budapest Főváros IX. kerület Ferencvár...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00067041 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok!
    Ezt a képet az üres fahely miatt csináltam, de ugyan ott van, a pad mellől fotóztam. A padok a Dunával párhuzamosan futnak végig a Közgáz hosszában
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük a
    ...
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Nehru-partot igénybe vehessék a kutyák is

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Közraktár utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    virágok a József Attila szobornál?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Játszótér, nem kutyafuttató

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Szent István park (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére