Válaszra vár

Karambolos autó P+R parkolóban

Csepelen a II. Rákóczi Ferenc u. 182. ( IMO autómosó ) mögött a P+R pakolóban egy karambolos, üzemképtelen autó foglalja a helyett.
Kérném a Közterület-felügyelet értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csepel-Csillagtelep

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még továbbra is ott pihen.....
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. Kerület Csepel Önkormányzata Közterület-felügyelete

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Vw

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Romos Daewoo Csepelen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Elhagyott szürke Audi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére