Megoldott

Padka hiba

Anonim Járókelő

Frissítés 2021.01.03.
Karácsony előtt kijavították az egész szakaszt a Mester utcától a Ferenc térig.
-----

Frissítés 2020.11.04.
Még nem történt meg a javítás.

-----

A IX. kerület Bokréta utca 3 előtt a macskaköves padka és a térkő is feljött. Még ott vannak a darabok, amiket vissza lehetne illeszteni.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Bokréta u. 3

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2020.11.04. Még nem történt meg a javítás. ----- A IX. kerület Bokréta utca 3 előtt a macskaköves padka és a térkő is feljött. Még ott vannak a darabok, amiket vissza lehetne illeszteni."-ról "Frissítés 2021.01.03. Karácsony előtt kijavították az egész szakaszt a Mester utcától a Ferenc térig. ----- Frissítés 2020.11.04. Még nem történt meg a javítás. ----- A IX. kerület Bokréta utca 3 előtt a macskaköves padka és a térkő is feljött. Még ott vannak a darabok, amiket vissza lehetne illeszteni."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Karácsony előtt kijavították az egész szakaszt a Mester utcától a Ferenc térig.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "A IX. kerület Bokréta utca 3 előtt a macskaköves padka és a térkő is feljött. Még ott vannak a darabok, amiket vissza lehetne illeszteni."-ról "Frissítés 2020.11.04. Még nem történt meg a javítás. ----- A IX. kerület Bokréta utca 3 előtt a macskaköves padka és a térkő is feljött. Még ott vannak a darabok, amiket vissza lehetne illeszteni."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem történt meg a javítás.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva az 67016 számú bejelentésre tájékoztatom, hogy a Bp. IX. Bokréta u. 3. szám alatti ingatlan előtt kimozdult kiskockakő helyreállítására a közszolgáltatót felkértük.

    Ti
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Balesetveszélyes kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére