Megoldatlan

Életveszélyes állapotok

Tisztelt Illetékes!

Az 1-es villamos Kacsóh Pongrác út megállója feletti felüljáróról méretes betondarabok hullhatnak le az ott várakozókra. Véleményem szerint életveszélyes ez az állapot. Mivel felújítani esélytelen, védőhálóval vagy egyéb megoldással valahogy próbálják kezelni a helyzetet. Munkájukat előre is köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kacsóh Pongrác út

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Lantal!
    Mi hiszünk abban, hogy ha egy problémát minél többen jeleznek az illetékes felé, akkor az hangsúlyosabban jelenik meg az ő teendőik között. Reméljük, hogy az András által jelzett igencsak...
  • SRS Óz hozzászólt a bejelentéshez.

    Az 51978 számú bejelentés Lukács Máté által lezárásra került. Miért kell újra elküldeni?
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Örülök, hogy másnak is feltűnt, és nem csak szerintem veszélyes. Persze a Közút nem így gondolja, sőt, még büszkén le is írták, hogy a képen látható hiba 2011 óta jelen van. Nevetséges.
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/51978/bomlas
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • B Simon bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Balesetveszélyes zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kürti Roland
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerékgyártó utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kalitka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapest Közút
    Nyugati pályaudvar (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére