Megoldásra vár

Évek óta nem működő szökőkút

Anonim Járókelő

Az Erzsebet teren talalhato Danubius szokokut evek ota nem mukodik. Meglehetne javitani/be tudnak inditani?

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Deák Ferenc tér 2

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00066912 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, ez olyan szép. Jó lenne, ha működne.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kisztáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Demeter Tamás
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Öntöző rendszer

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    0505-Podmaniczky tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére