Megoldatlan

Hiányzó fa

Varosligeti fasor 41 előtt az egyik fahely üres.
Kérnénk pótolni.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Városligeti fasor 39

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A tűzivíz hálózat vételezési csap mellé a telepítést nem tervezik.
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00066908 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Koszos zöldsáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem kutyafuttató

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szent István park (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére