Megoldott

Töredezett fedél

Töredezett a Telekomos fedél a bringaúton.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 86

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcsere megtörtént.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó gázkupak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére