Megoldásra vár

Ecseri út 4/1, 4/2 és 4/3 házaknál kiszáradt fák

Anonim Járókelő

2018 év folyamán hét darab juharfát ültettek a házakkal egy vonalban a parkos területre
Az első évben még rendszeresen locsolták őket, egy tartálykocsi segítségével
A tavalyi év folyamán ezek a locsolások elmaradtak és -a szárazság miatt- augusztusra az ősszes fa elvesztette a leveleit
Idén 2020 tavasszal már csak három fa zöldült ki, négy teljesen elszáradt
Szeretném ha ez a három fa nem száradna el és rendszeresen locsolnák Őket

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ecseri út 2. 4

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Válasz a www.jarokelok.hu oldalról a 66884 számú bejelentésre.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ecseri út 4. előtt található kiszáradt fák kivágását megrendeltük a kerület közterületeit fenntartó Feszofe Kft...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "IX. kerület"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés nevét "1098-Budapest, Ecseri út 4/1 , 4/2 és 4/3 házaknál kiszáradt fák"-ról "Ecseri út 4/1, 4/2 és 4/3 házaknál kiszáradt fák"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek a már kiszáradt fák
    Három még zöldet locsolni kellene a túléléshez
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem a Windows XP háttérképe amúgy? :D
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük
    ...
  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betegeskedő fa?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hurok utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leszakadt fa ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Dési Huber utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére