Megoldott

Megrepedt üveg

Tisztelt hölgyem/ uram!
A II. kerületben a Mikszáth Kálmán utcai megállónál Hűvösvölgy felé meg van repedve a megálló fedett részének a középső üvege, nem tudom mennyire veszélyes, de nem lenne jó, ha bárkire leszakadna!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hidegkúti út 143

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Buszmegálló üveg törés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pusztaszeri út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad és karcos üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Hősök tere (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére