Megoldott

Kátyúk a gyalogátkelőhelyen

Csepelen a Táncsics Mihály utca 66 előtti gyalogátkelőhelyen két mély kátyú keletkezett. Kérem, tömjék be őket. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Táncsics Mihály u. 67

Hozzászólások

  • B-F. Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kaptak tömést. Egyelőre megoldott, ameddig tart ez a tákolmány.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útbeszakadás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Védgát utca megálló kátyúi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Akna méretű és mélységű kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére