Megoldásra vár

Kiszáradt fa

A Szent Erzsébet tér Török Flóris utca felőli oldalán kiszáradt egy fa.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Török Flóris u. 70

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Elhagyott betontömb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Zodony utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kende Kanuth utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére