Megoldott

Hiányzó tábla

Az 5-ös busz Alagút utca megállójában hiányzik a megálló nevét jelző tábla.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Attila út 63

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia István!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Kihelyezésre került.
  • Fási Tamara megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0016600-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00066798

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKK szakterülete azt válaszolta, hogy a megállónévtá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Klíma a fogaskerekűre

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Országos szolgáltatással (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zúg a klíma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Országos szolgáltatással (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Új hév kocsik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére