Megoldott

Bemosódott járda

Az István utca 39. előtti fedlap mellett bemosódott a járda, és egy nagy üreg keletkezett az aszfaltburkolat alatt. (a képek nem adják át az üreg valódi méretét)

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, István u. 39

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcsere megtörtént.
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyre rosszabb.
  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Billegő aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyatott ket telefonfulke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kozmufedel veszelyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére