Megoldott

Felesleges oszlop

Az Ajtósi Dürer sor 21. előtt már felesleges az a tábla, ami a több hónapja történt trolimegálló áthelyezésre figyelmeztet.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ajtósi Dürer sor 19-21

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a választ, megoldottként zárható.
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0016599-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00066795

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKK illetékes szakterületének munkatársai eltávolították kihelyezett tájé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Az áthelyezés végleges. Forgalomtechnikai és utasbiztonsági szempontok miatt került áthelyezésre.
  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha elkészül az épület, visszakerül a megálló oda.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Korlát?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hűvösvölgy (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére