Megoldott

villanyoszlop és az elszárad növényzet

Sok kúszó nüvény volt ezen a villanyoszlopon de a szárait elvágták és most el van száradva amit a szél le tud majd tépni

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Kassai u. 47

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2 db üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére