Válaszra vár

Szabálytalan parkolás

Rendszeres szabálytalan parkolás a Kacsa utca/Medve utca sarkon. Az autók az ellenirányú kerékpársávon parkolnak. Kérem a rendszeres ellenőrzést és szankcionálást!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kacsa u. 18

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk. A hibák kijavításáig kérjük szíves türelmét.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterület-bejelentéseket feldolgozó munkatársai
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. Amennyiben a II. Kerületi Önkormányzat illetékes a probléma megoldásában, a probléma jellegétől, valamint a re...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére