Válaszra vár

Graffiti a Kós Károly téren

Tisztelt Illetékes!
Sajnos graffiti rondítja az amúgy nagyon szép Kós kaput wekerlén. Előre is köszönjük a tisztítását!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Kós Károly tér 3

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Gergő!
    Kérlek, segíts nekünk! Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Noi
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda"-ra.

  • Bándi Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Firkás trafóház

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek
    Bercsényi utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Óriás graffiti a Szilágyi utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Szilágyi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Grafftis ajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére