Megoldott

Futó pálya melletti kiegett izzó?

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a világítás javítására.

Az épített környezet szebbé és biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket ezúton is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Unnamed Road

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére