Megerősítésre vár

Felesleges korábbi fa védő gyűrű?

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a korábbi fa védelmet célzó gyűrű eltávolítására mert nagyon forgalmas helyen van és könnyen meg lehet botlani benne.

Az épített környezet szebbé és biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket ezúton is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Margitsziget / Margit híd

Hozzászólások

  • Görgényi-Nagy Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    az ültetés tervezve 2021. tavaszi időszakra
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    fa továbbra is hiányzik kérjük a fa pótlását
  • Görgényi-Nagy Szabolcs visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00066643 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs visszajelzésére vár.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére