Válaszra vár

Futó pálya melletti világítás hiánya

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a világítás javítására.

Az épített környezet szebbé és biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket ezúton is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Budapest

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére