Megoldott

Andrássy út, világítás fényes nappal

Az Andrássy úton fényes nappal égnek a lámpák teljesen feleslegesen.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Oktogon 3

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2020.06.25.-én kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gombocska Kerekecske hozzászólt a bejelentéshez.

    Gondolom nappal könnyebb a nem világító izzókat kicserélni, mint éjszaka... És gondolom van annyira körszerű a BDK ellenőrzési rendszere, h tudnak róla... TMK-t végeznek...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Józsa Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére