Megoldásra vár

Mozgásképtelen autók

Összesen 3 lerobbant autót tárolnak a közterületen a megjelölt helyeken:
sötétkék opel astra
sötét színű kia (sorento?)
piros, betört szélvédőjú autó

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Istvántelki út 31

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újpest Önkormányzati Rendészet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A megjelölt kék opel astra szabályosan parkol, rendelkezik érvényes műszaki engedéllyel. A szerviz előtt álló járművek a szervizhez tartoznak, velük szemben a szükséges intézkedést...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    *valójában 4 autó
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma maga, és környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is...
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pozsonyi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rendszám nélküli autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Dunakeszi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére