Megoldásra vár

Edzopark felujitasa

Anonim Járókelő

A Hermina kulteri edzoparkja rossz allapotban van. Tavaly ugyan megtortent az eszkozok lepattogzott festesenek ujrafestese, de az igenytelen, szakszerutlen munka kovetkezteben a rozsdas felulet a festeket ledobta. Nem csak ronda, hanem a hasznalhatosag is romlott.

SZAKSZERU ujrafestes szukseges.
Tovabba a fa utcabutorok lazurozasa is aktualis.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Hermina út

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Koszonjuk!!!!
  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbítottuk a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnek. Hamarosan megkezdik az eszközök festését.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére