Megoldott

Elhagyott BMW

Elhagyott BMW 525i Touring, 2019.06.21-n lejárt műszakival, az elkerített rész mellett áll közvetlenül.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ulászló u. 39

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt, mehet megoldottra
  • Szalai Tamás visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Újbuda Közterület-felügyelete a jármű üzembentartójával szemben intézkedést kezdeményezett; 10 napos határidejű felszólítást kapott a szabályszegés megszünteté...
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Szalai Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére