Megoldott

Közvilágítás nem működik

A led lámpás közvilágítás nem műkődik. Az utcasoron az Ecseri út felől a 2. oszlop.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ecseri út 21

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságun...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Pintér Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Müpa-Nemzeti Színház H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gyáli út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gábor Furó
    Közvágóhíd H (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére