Válaszra vár

Szabálytalanul parkoló autósok a Lipthay utcában

Anonim Járókelő

A II. kerületi Frankel Leó - Bodrog - Lipthay utca környékén folyamatosan hemzsegnek a szabálytalanul parkoló autósok, akik sokszor a forgalom rendes haladását is megnehezítik. A mai napon különösen megütköztem azon, hogy a Frankel Leó utcában lévő II. kerületi Városrendészeti osztály által használt autó (az autó hátulján a II. kerületi címer látható, illetve az autót egyértelműen az ott dolgozó emberek használják) állt olyan helyen, ahol megnehezítette a kereszteződésbe való biztonságos behajtást (Bodrog utca - Lipthay utca sarok). Mindezt úgy, hogy a Városrendészet kijelölt parkolóhelyekkel rendelkezik a Frankel Leó utcában, ahol volt is üres hely.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Lipthay u. 11

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterület-bejelentéseket feldolgozó munkatársai
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. Amennyiben a II. Kerületi Önkormányzat illetékes a probléma megoldásában, a probléma jellegétől, valamint a re...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére