Válaszra vár

Botrányos állapotok a Corvin-negyednél

A sarki átjáró botrányos állapotban van. Tele van ürülékkel, undorító szagok terjengenek, az aszfalt, a falak mocskosak, teljesen elhagyagolt állapotban van, a belváros szégyene.
Valamivel felszórták ugyan, de ez nem megoldás. Az üzlethelyiséget sürgősen hasznosítani kellene vagy valami fajta kontrollt tartani a helyen, kamerával, éjszakai kivilágítással, stb.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Üllői út 45-47

Hozzászólások

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Vélhetően nem önkormányzati tulajdon lehet..
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Június 18-án rakták rendbe. A bejelentő később jelezte a problémát, ergo nem megoldott. (Nyilván megint telekakálták.)
  • Zemkó Szonja hozzászólt a bejelentéshez.

    A hangsúly az "ideiglenesen" van. Köszönjük a munkát, de jó lenne ha az önkormányzat az üzlethelyiséget is hasznosítaná, ha kell, nagyon jutányos áron. Olcsóbb lenne, mint minden nap takarítani.
  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sipos Máté hozzászólt a bejelentéshez.

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Vajon ki itt a tulajdonos?

    9. ker szerint nem ők.

    https://www.facebook.com/FerencvarosOnkormanyzata/photos/pcb.10158756672624524/10158756641924524/?type=3&theater

    Ferencváros
    18 June at 13:50 ·...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Zemkó Szonja bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére