Megoldott

Közvilágítás nem működik

Közvilágítás nem működik az egyik oszlopon.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Endrődi Sándor u. 42a

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére