Válaszra vár

Elbontandó tábla

Kérem bontási el a Suzuki Római táblát. A hely évek óta megszűnt. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Rákóczi u. 45

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére