Megoldott

Illegális lomtalanítás újra és újra Szegedi út

T. Illetékes! Máris újra kezdődött a lomtalanítás? Tudtommal nem. A Szegedi úti gumijavító előtti területen az elmúlt évben 5-ször jeleztem a felgyűlt lomokat. Most is megteszem. Kamera? Bírságolás?

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szegedi út 52

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Eszter!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    T. Járókelő! A bejelentés másnapján eltűnt a kupac. Képtelen vagyok felfogni, hogy miért kell minden egyes alkalommal megvárni, hogy a járókelő elküldje az ügyet az illetékesnek. Ez egy állandó hullad...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére