Megoldásra vár

Elhagyott Reanult

Rég óta parkol egy fehér Renault az Istvántelki úton, az Árpád út buszmegálló közelében.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Istvántelki út 86

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés nevét "Relhagyott Reanult"-ról "Elhagyott Reanult"-ra.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újpest Önkormányzati Rendészet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Szeretném megköszönni munkavégzésünk hatékonyságát támogató állampolgári bejelentését. A jármű még nem szerepel rendészetünk nyilvántartásában, azt ellenőrizni fogjuk, majd a megv
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pozsonyi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rendszám nélküli autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Dunakeszi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére