Megoldatlan

Gratulálok

Ezúton szeretnék gratulálni annak, aki a másfél méteres bokor mögé rakta ki az új utcanév táblát. Most már tényleg nagyon érdekelne, hogy ki volt ez a hozzá nem értő csapat, aki ezt az egészet véghez vitte, mert a környéken kb. minden második tábla rossz helyre lett kihelyezve. Felháborító, hogy ezért adták oda az adófizetők pénzét.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Borsó u. 10

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel a XVII. kerületi önkormányzat nem kíván konkrét választ adni a Járókelő.hu-ról érkező bejelentésekre, közérdekűadat-igénylést adtunk be a részükre. Amint megérkezik a hivatali válasz, feltöltjük...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újraküldeni!
  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Száguldó autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kecskefűz utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Térfigyelő kamera

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendelő táblája le akar szakadni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    525. tér (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére