Megoldott

Margit utca kátyúk

Anonim Járókelő

A Margit utca alapból a kerület szégyene, agyon van foltozva. Rengeteg a kisebb-nagyobb kátyú, ez az első részén található.
Ezt az utcát naponta több ezer autó és motoros használja. Az igazi megoldás az újraaszfaltozás lenne, de igazából már az is siker, ha ezeket a 10 cm mély kátyúkat kijavítják.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig nincs megoldva!!!! :(
  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (663)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Budapest II. kerület-i Margit utca, a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok...Nem akartok egy külön fület csinálni arra, hogy "Az önkormányzat válaszolt"?
    Mert így elég megtévesztő, hogy a probléma megoldva, de sajnos igazából még mindig ott vannak a kátyúk.
    Ha tény...
  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, a kátyúzási címlistába felvesszük a jelzett helyet.

    Üdvözlettel,

    Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzat
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi :) Reméljük ez is megoldódik...
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak annyit tudunk a BKK-é a Margit utca Margit krt.-Mecset utca közötti szakasza. A bejelentésedet elküldtük az Önkormányzatnak.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok! Mivel ez nem "szerpentin" részen van, ahol a busz is közlekedik, hanem a rövid szerpentint levágó részen, így nem a kerülethez tartozik az ügy?
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    II/A Szent Gellért u. kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Szent Gellért utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Útburkolat-süllyedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sápi József
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Erőd utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére