Megerősítésre vár

Elpusztult fa a Markusovszky téren

.... mely alatt szomorú közterület-felügyelô busong

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kinizsi u. 28

Hozzászólások

  • Hajdu Attila visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Budapest IX. ker. Markusovszky téren kiszáradt fák kivágását megrendeltük és őszi pótlásukat betervezzük.

    Budapest Főváros IX. kerület Ferencvárosi Polgármesteri Hivatal Város...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére