Megoldott

Kiszáradt fa a Nagy Lajos király útján

Kiszáradt az egyik fa a Nagy Lajos király útján, melyet még a "10.000 új fát Budapestre!" program keretében ültettek. A Kassai térhez és az ott található zebrához legközelebb eső fáról van szó.

Kérem a tisztelt illetékeseket a kiszáradt fa cseréjére, élő fa ültetésére, a fa gondozására.

Előre is köszönöm segítségüket!

Probléma helyszíne
Budapest Kassai tér 10

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Schneider Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, megoldott!
  • Schneider Géza visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00066155 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Schneider Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhanyagolt zöldterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gondozatlan földdarab

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Baross tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére