Megoldott

Méretes kátyú az úttest szélén

Frissítés 2020.11.21.

Nincsen változás.

------------------------------

Méretes kátyú keletkezett az úttest szélén

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Budapesti út 274

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Horváth Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtörtént a hiba javítása, köszi az intézkedést!
  • Horváth Balázs visszajelzésére vár.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt bejelentő!

    Az úthiba javítását megrendeltük a kivitelezőtől, javítás március végéig megtörténik.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés leírását "Méretes kátyú keletkezett az úttest szélén"-ról "Frissítés 2020.11.21. Nincsen változás. ------------------------------ Méretes kátyú keletkezett az úttest szélén"-ra.

  • Horváth Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre még ott van és szépen gyarapodik
  • Horváth Balázs visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az útsüllyedés javítását a Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda nyilvántartásba vette.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerület"-ra.

  • Horváth Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére